O nás

O nás

Od roku 1991 obchoduji se Španělskem v oboru gastronomie. Za ta léta jsem měla možnost procestovat všechny oblasti této veliké, krásné a různorodé země, poznat její dějiny a kulturu.  Bohatá a vynikající gastronomie je její nedílnou součástí. Troufám si tvrdit, že vztah k jídlu tvoří podstatný díl španělské identity, a to bez rozdílu, zda jde o Španěla Katalánce, Baska, Andalusana, Galicijce či Kastilce. Co kraj, to nějaká krajová specialita. Co kraj, to nějaký potravinový produkt, pro tento kraj typický, ať už jde o víno, sýry či masné výrobky. Olivy a zejména extra panenský olivový olej z nich je společný celé španělské kuchyni bez rozdílu. S trochou nadsázky lze říci, že olivy a olivové háje se na španělské identitě podílejí měrou nebývalou. Jenom těch přísloví vztahujících se k olivám! Španělé jsou největšími výrobci panenského olivového oleje a díky jeho každodenní konzumaci patří k těm Evropanům, kteří se dožívají nejvyššího věku. Devadesátiletí čilí staříci a stařenky nejsou ve Španělsku výjimkou. 

Vřelý vztah k této zemi, její kultuře a gastronomii stojí za tím, že jsem se rozhodla dovážet alespoň některé typické špičkové produkty a to přímo od jejich výrobců, jako jsou farmář Ildefonso z andaluské Arjony (Jaén), pastevci ovcí z Baskicka a autonomní oblasti La Mancha, menší vinařství a rodinná farma Joaquín Luna chovající iberská prasata. Sortiment jsem doplnila o levnější, avšak neméně lahodnou variantu šunek a masných výrobků s plemene Duroc, rovněž s označením původu D. O. Teruel z rodinné firmy Rokelin.  Vyhledávám vysokou kvalitu a ještě k tomu výhodné ceny.

Praktické informace

Objednávky na zboží posílám přímo výrobcům a zboží pak skladuji v adekvátních podmínkách ve skladě v Praze-Strašnicích. Zde také zboží po domluvě telefonem nebo meilem vydávám, anebo je rozvážím osobně po Praze. V případě potřeby je mimopražským zákazníkům posílám zásilkovou službou GLS.

Nejsem plátce DPH,  a moje ceny jsou tudíž konečné, stejně jako většina mých zákazníků.

Pokud jste si vybrali z naší nabídky, budu rád, když mi zatelefonujete nebo napíšete mail, abychom se domluvili na předání zboží.

Ibertrad

IČ: 41768230

anna.tkacova@volny.cz

+420 776 756 650

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.