Kosmetika s olivovým olejem

Dsc_0624Kosmetika z olivového oleje

Na farmě Aceites Ildefonso se z olivového oleje vyrábějí kromě olivového oleje a nakládaných oliv také základní kosmetické výrobky určené k péči o tělo. Jako základní surovina k jejich výrobě se používá extra panenský nebo panenský olivový olej a na nezbytnou míru omezeně další suroviny jako například parfémy, tekutý parafin, stearany apod. Tělový olej a olivové mýdlo jsou bez parfemace a neobsahují žádné alergeny, takže je lze považovat za přírodní produkty. Farma tak plní své předsevzetí nabízet zákazníkům výrobky, které se svým charakterem řadí mezi tzv. "bioprodukty".

V průběhu celého roku můžete u nás objednávat tyto výrobky z farmy Ildefonsa Garridy: 

 

 

Olivové mýdlo

Jedná se o ručně vyráběné mýdlo z panenského olivového oleje, které neobsahuje žádné parfémy ani alergizující přísady. Při mytí nevytváří nadměrné množství pěny, která pleť obvykle vysušuje, ale pokožka po umytí zůstává příjemně hebká a hydratovaná. Mýdlo je čistě bílé a má má tvar hranolu.

Hmotnost: 160 g

Tělové mléko

Vyráběné na základě extra panenského olivového oleje, je bohaté na esenciální mastné kyseliny, které předcházejí předčasnému stárnutí pleti, chrání pleť před nepříznivými vlivy ovzduší. Rovněž zabraňují tvorbě vrásek a dodávají pleti atraktivní přirozený lesk. Dobře se vsakuje a po aplikaci je pleť příjemně vláčná.

Obsah balení: 250 ml

Krémy na ruce

Hydratační krém na ruce vyrobený z extra panenského olivového oleje  je bílý, vyvinutý speciálně k hydrataci rukou a nehtů. Ochraňuje ruce proti nepříznivým faktorům prostředí a umožňuje regeneraci pleti rukou. Dobře se vsakuje a po aplikaci je pokožka příjemně vláčná.

Obsah balení: 100 ml

Vlasový šampon

K výrobě byl použit extrapanenský olivový olej. Šampon je určen pro všechny typy vlasů. Ideální pro časté mytí vlasů, kterým dává pevnost, lesk a kromě hydratace pokožky hlavy také brání roztřepení konečků vlasů. Je příjemně parfémován a dobře se oplachuje.

Obsah balení: 250 ml

Sprchový gel

Terapeutické vlastnosti gelu připravovaného z extrapanenského olivového oleje dávají pleti hebkost, pevnost a pružnost a rovněž ji hydratují. Poskytuje pleti pocit svěžesti a současně má relaxační účinek. Je určen pro všechny typy pleti. Je příjemně parfemován a dobře se oplachuje.

Obsah balení: 250 ml

Tělový olejíček

K jeho výrobě je použit pouze extrapanenský olivový olej, je speciálně navržený pro účinnou hydrataci a výživu všech druhů pokožky, je velmi bohatý na vitamín E. Brání vysoušení pokožky, zjemňuje ji a dodává jí pružnost. Je ideální pro ošetření pleti po koupeli a lze jej aplikovat před koupelí i po ní. Je vhodný nejen pro batolata, ale i pro dospělé. Vhodný doplněk k ošetření pleti po opalování a mírných spáleninách u moře.

Obsah balení: 200 ml

 

 

 

 

 

Dsc_4699                         Foto-kosmetiky

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.